Cam temizliği hizmeti yapmış olduğumuz hizmetlerin en onde gelenlerin dendir camlarınızda hava kirliliğine parelel olarak yağmur ve rüzgarlı havalarda camlarınız kir is olur bu camlar uzun zaman temizlenmediği takdirde cam tabakasının üzerinde kir tabakası oluşur (cam pası) meydana gelir bu tür sıkıntılar yaşamamak için camlarınızın en az  ayda bir temizlenmesi gerekmektedir müşterilerimizin bu tür ihtiyaç duyduğu işlerde EFM A.Ş.’den yardım alabilirler ( son kısımlar biraz düzeltilebilir)

Cam Temizliği Hizmeti günümüzde hem profesyonel temizlik firmaları tarafından hem de profesyonel dağcılar tarafından verilmekte olan bir hizmet haline gelmiştir. Profesyonel Temizlik firmaları, bünyelerinde bulunan temizlik personelleri ile bu hizmeti vermektedirler.  Ofis, daire ve alçak katlı binalarda  cam temizlik hizmetleri bu sayede yürütülebilmektedir Söz konusu hizmet yüksek binalarda yerine getirilmek istendiğinde, profesyonel ve eğitimle ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır. Burada devreye profesyonel dağcılar girmektedir. Ancak bu ekiplerin de temizlik hizmeti konusunda yeterli tecrübeleri olmadığından, hizmetin tam olarak yerine getirilememesi söz konusu olmaktadır.

EFM A.Ş. bünyesinde görev yapan cam temizleme personelleri, almış oldukları Yüksekte Çalışma Eğitim Sertifikaları ve Secalt benzeri sepetli cam silme çözümleri eğitim sertifikaları sayesinde, hem ofis ve daire içi cam silim hizmetleri konusunda hem de yüksek katlı binalarda komple çözümler sunabilmektedir.

Cam silme ekiplerimizle temizlik imkanı olmayan yüzeylerde de, asıl işi temizlik hizmeti vermek olan ve dağcılık konusunda eğitim ve sertifikaya sahip çözüm ortağı profesyonel ekiplerden faydalanılmaktadır.

Cam silme ekiplerimizin düzenli eğitimleri, profesyonel eğitim firmaları tarafından düzenli olarak verilmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ayrıca yüne kullanılan emniyet ekipmanları da yine bu firmalar tarafından sık sık kontrol edilmekte ve raporlanmaktadır. Temizlik ekiplerimizin  can güvenliği ve emniyeti ön planda tutulmakta, bu konuda taviz verilmemektedir. Kullanılan ekipmanların, dünyada geçerli CE, EN sertifikalarına sahiptir. Bu ekipmanların düzenli kontrol ve bakımları, uzman kadrolarımız tarafından yapılmaktadır.