e-bülten | Temmuz 2011

Yenilenen Web sitemiz Açıldı.

EKO FMS olarak yenilenen kurumsal kimliğimizin önemli bir parçası olan web sitemiz yayın hayatına başlamıştır.

GEN3 Creative ile birlikte sürdürdüğümüz kurumsal yenilenme sürecindeki önemli bir adım olan web sitemiz yayın hayatına başladı. Aynı zamanda ismi de yenilenen internet adresimizi www.ekofms.com ‘ dan ziyaret edebilirsiniz. Web sitemiz, eski internet adresimiz olan www.eko-gorup.com.tr adresimizden de bir yönlendirme ile ziyaret edilebilecektir. Hizmetlerimizle ilgili en güncel bilgileri alabilir, her türlü soru ve sorunlarınızı ve iş başvurularınızı bize iletebilirsiniz.

 

Eko Takımı Bowlingde Şampiyon Oldu

Temizlik firmaları mesleki derneği olan TESHIAD’ın üye kuruluşlar arasında düzenlediği Bowling Turnuvasının şampiyonluğuna uzanan Eko Takımı olarak biz olduk. Zorlu geçen mücadelede ilk defa katıldığımız bu aktivite de Takım olmanın coşkusunu hep beraber bir kez daha yaşadık.

Turnuvanın ilk turunda 27 takım arasından en yüksek sayı yapan 8 takım bir üst tura yükseldi. İkinci turda yarışan DİVERSEY,  KARCHER 2, EKO TEKNİK, EKO TESİS, KARCHER,  EKO CONTACT CENTER, ERSOYLAR ve ECOLAB arasından en iyi dereceyi yapan 4 takım finalde yarıştı. Ve ilk 4’ün sıralaması ve final turu sayıları şu şekilde oluştu:

  1. EKO FMS                                             512 SAYI
  2. KARCHER  2                                       457 SAYI
  3. ECOLAB                                               429 SAYI
  4. EKO CONTACT CENTER                 419 SAYI

Cam ve Dış Cephelerde Eko FMS  Temizliği;

Profesyonel ekibimizle uzun yıllardır Süzer Plaza da edindiğimiz tecrübe sayesinde, bu deneyimi İstanbul’un önemli ve seçkin projelerine de uygulama fırsatı yakalamış olduk.

Her proje öncesi proje yöneticisi tarafından yapılan keşifler sonucu hazırlanan çalışma programı dahilinde ve proje öncesi alınan eğitimlerin ardından can güvenliğinden ve temizlik kalitesinden ödün verilmeden hazırlanan program sayesinde mutlu müşteriler yaratarak verdiğimiz hizmetlerin çeşitlenerek çoğalmasını sağladık.Başarılı çalışmanın altında Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve müşteriye verdiğimizi güven bizim en büyük fırsatımız oldu. Cam temizleme ekibimiz son olarak Hilton Double Tree Hotel, Sabiha Gökçen Havaalanı Airport Hotel ve Taş Yapı Göztepe Rezidans projelerinin dış cephe ve cam silimi işlemlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

Write a Comment